Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Reportaż z koncertu – 22.01.2012 r

Kolędowanie i wspólne biesiadowanie – tak przebiegał 22.01.2012 r w sali GZOKSiT w Tworkowie Koncert charytatywny na rzecz Justynki Wiącek z Krzyżanowic.
Pomysł zrodził się kilka miesięcy wcześniej. Były różne wizje co do programu, dużo wykonanych telefonów do wielkich gwiazd. Były chwile załamania ale jeszcze więcej zapału aby doprowadzić wszystko do końca. W tym miejscu pragnę podziękować Beatce, za wspieranie psychiczne, za to, że nie pozwoliła mi się od razu na początku wycofać, a doprowadzić wszystko do końca.
Dzisiaj już po koncercie. Oj, działo się działo.
W ostateczności końcowym etapem koncertu jak również i jego prowadzeniem zajęli się Magda i Tomek, nasze kochane Anioły.
Było naprawdę cudownie – byliśmy mile zaskoczeni ilością gości oraz ich wielkimi pełnymi miłości i dobroci serduszkami. Dziękujemy Wam Kochani.
Na koncercie nie zabrakło delegacji na czele z samą Prezes Fundacji Prodeste w Opolu Panią Małgorzatą Frasiak. Była także delegacja z Urzędu Gminy Krzyżanowice na czele z Wójtem Panem Grzegorzem Utrackim.
Szczególne podziękowania kierujemy do zespołu Duo Fenix – Dwa Fyniki czyli Krysi i Waldka, którzy rozbawili gości. Za wielkie serce i chwile z nami spędzone dziękujemy także Claudii i Kasi Chwołka oraz Piotrowi Scholz.
Dziękujemy wychowawcom i  dzieciom z Tworkowskiego Przedszkola, że specjalnie dla Justynki wystąpili w jasełkach, że w tym szczególnym dniu byli z nami.
Podziękowania kierujemy także w stronę Urzędu Gminy Krzyżanowice oraz dyr GZOKSiT w Tworkowie za nieodpłatne udostępnienie sali. Panu, który zajmował się sprzętem nagłaśniającym.
Dziękujemy wolontariuszom, którzy przyjechali na koncert z okolic Wodzisławia Śląskiego.
Dziękujemy Danielowi, młodemu trębaczowi, który umilał czas gościom.
Wszystkim za wszystko z całego naszego serduszka składamy podziękowania, bo tak naprawdę to Wy wszyscy wyżej wymienieni byliście najważniejsi w tym dniu dla Justynki.
Dochód z koncertu został   przekazany na subkonto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w Warszawie.

Reportaż filmowy z koncertu

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera “Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju “Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: