Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Reportaż z kolędowania 25.01.2015 r.

Niedziela 25 stycznia 2015 r. Za oknem prawdziwa śnieżnobiała zima. Widok jak z bajki. Dzień magiczny, bo to dzień poświęcony Justynie. To dzień trasy koncertowo – kolędowej, o której pisałam TUTAJ. Ranek przebiegał spokojnie, a później to już był maraton … Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na pierwsze kolędowanie wraz z zespołem Baca-Dance do Rybnika Niewiadomia.

DSCN0166 (2)DSCN0170 (2)W Rybniku -Niewiadomiu kolędowanie rozpoczęło się ok godz 11.30, tuż po Mszy Św.

Po tym koncercie, pojechaliśmy do domu zjeść na szybko obiad, by tuż po godzinie 16:30 w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu kolędować wraz z grupą DuoCoral.

DSCN0183 (2)DSCN0190 (2)

Tomek z Magdą w towarzystwie gitarzysty Czesława oraz wokalistki Ilony zaprezentowali swój program kolędowo-pastorałkowy.

Mniej więcej w tym samym czasie w Rydułtowach, ok 30 km dalej, trwały przygotowania do następnego koncertu kolęd w wykonaniu zespołu wcześniej wspomnianego zespołu Baca-Dance.

rydułtowy1Niestety na 3 koncert, nie dotarliśmy z przyczyn techniczno-pogodowych.

Na wszystkich koncertach kolędy zabrzmiały szczególnie i jak zwykle z wielkim sercem … dla Justynki. Kościoły były wypełnione osobami, które bardzo chciały poznać historię Justynki.

W Raciborzu dodatkowo został wyemitowany ten filmik, specjalnie przygotowany na tę okazję. Gdzie w trakcie oglądania go, zerkając na twarze wielu osób, dało się zauważyć wiele łez.

Kilka słów do członków zespołów: DuoCoral oraz Baca-Dance

Bez Waszego zaangażowania, czasu, a często i wyrzeczeń, nie było by tak cudownego dnia jakim był 25 styczeń. Zostaliście mianowani przez nas Justysiowymi Skrzydlatymi Aniołami, bo potrafiliście się wznieść ponad mur obojętności i pomóc w uzbieraniu środków, aby chociaż w części zabezpieczyć kontynuację terapii Justyny.

oraz do Proboszczów parafii:

  • pw NSPJ w Raciborzu,
  • pw Miłosierdzia Bożego wRybniku-Niewiadomiu,
  • pw Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach-Orłowcu,

dziękujemy za możliwość zorganizowania koncertu kolęd.

Słowa podziękowania należą się także wszystkim przybyłym na kolędowanie, wszystkim tym, którzy chcieli być przez te parę godzin obok nas i wesprzeć finansowo stan subkonta Justynki w fundacji.

Dzięki Wam wszystkim podczas koncertów do puszek trafiło 2226 zł, i taka suma zasili subkonto Justynki w Fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera “Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju “Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: