Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Cóż, kolejny rok się kończy …

Mija kolejny rok naszego życia..  Sukcesy, porażki, radość, łzy, tysiące spraw na głowie, wiele pytań do Boga i do ludzi…  Szara codzienność, czasami męcząca… Spotkania nowych ludzi, pożegnania z bliskimi…

Każdy z nas uzupełni te „wymienianki” o jeszcze dalsze słowa, przeżycia, spostrzeżenia…

Tak czy siak – kończy się rok 2018.

Nie pokuszę się o sensowne czy całościowe podsumowanie. Jednak zdecydowanie druga połowa roku 2018 była dla mnie, dla rodziny trudniejsza. Z jednej strony oddycham z ulgą, że starszej córce Kasi udało się wyjść z dosyć poważnego wypadku samochodowego, jedynie z skomplikowanym urazem obojczyka. Mogło skończyć się gorzej.  Zaś z drugiej strony żegnam go z żalem, widząc jaki to był kolejny dobry rok dla Justyny, jako nastolatki z autyzmem.

Jaki będzie rok 2019? Nie tworzę planów na następny rok. Życie i tak napisze własny scenariusz, zazwyczaj inny niż ten, przez nas wymyślony. Będzie, co ma być. Co nas spotka – nas jako świat, jako Polskę, co spotka każdego z nas indywidualnie – zobaczymy. Okaże się to w swoim czasie i właściwie nie ma sensu dywagować na ten temat. Cokolwiek by nie nastąpiło – niech Nowy Rok przyniesie wiarę, nadzieję i miłość!

Z nimi Nowy Rok będzie wspaniały.

Dziś bawcie się dobrze – na balach, domówkach, placach, zbiorowo lub w zaciszu domowym, wśród najbliższych lub w samotności. I tym niecodziennym akcentem żegnam się z Wami do Nowego Roku.

silhouette-3847628_1280

Niech on będzie dla Was źródłem wielu radości oraz spełnieniem marzeń i planów. A za wszystkie Wasze obecności w mijającym roku, tu na blogu serdecznie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera “Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju “Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: