Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Wyróżnienie Specjalne w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!”

14 czerwca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbyła się uroczysta Gala VII Ogólnokrajowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci z cyklu „Bezpiecznie na wsi” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs przebiegał pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego tegoroczne przesłanie brzmiało „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!”. Wśród laureatów konkursu znalazła się także Justyna.

W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło z całego kraju 34 tyś 332 uczniów. Do siedziby Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie wpłynęło 679 prac plastycznych, między innymi także praca Justyny. Wojewódzka Komisja Konkursowa, w skład której wchodzili pracownicy Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie, Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie oraz Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach i częstochowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach, przyznała pracy Justynie II miejsce. Tym samym praca Justyny trafiła do Ogólnopolskiej Komisji.

DSCN6750 (2)Do etapu centralnego z całego kraju zakwalifikowano 96 prac plastycznych w kategoriach wiekowych kl. 0-3 i kl. 4-6.

19048277_1482056828518863_1273596030_oOstatecznie wyróżniono 52 prace, wśród których znalazła się także praca Justyny.

Gala finałowa jak wspomniałam na początku, odbyła się 14 czerwca 2017 r w Sali Kolumnowej Sejmu RP, na którą została zaproszona Justyna z opiekunem oraz dyrektor szkoły wraz z nauczycielem, który nadzorował powstawanie pracy. W tym przypadku opiekunem była/jest pani Małgosia, na co dzień ucząca plastyki w szkole oraz nauczyciel wspomagający dla Justyny.

DSCN6700 (2)DSCN6701 (2)Autorzy najlepszych prac otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, PIP, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patronów medialnych Konkursu oraz firmy współpracujące.

DSCN6703 (2)DSCN6704 (2)DSCN6708 (2)DSCN6735 (2)Na koniec uroczystości dzieci zaproszono na wycieczkę po gmachu Sejmu i na warsztaty edukacyjne w firmie Bayer, organizowane w ramach projektu BayLab.

DSCN6715 (2)DSCN6713 (2)W tym dniu Justyna reprezentowała w Sali Kolumnowej Sejmu RP praktycznie całą Gminę Krzyżanowice. No, a jak się jest ważną osobą w takim miejscu, to ma się swoją własną ochronę i fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera “Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju “Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: