Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

1% podatku – prosimy o pamięć …

Jak co roku zwracam się z prośbą o wsparcie 1% podatku subkonta Justyny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Będąc rodzicem dziecka z orzeczoną niepełnosprawnością, muszę być także jego/jej sprawnym menadżerem, adwokatem, skutecznym pedagogiem, kompetentnym urzędnikiem, specjalistą wciąż podnoszącym kwalifikacje i mistrzem triathlonu matematycznego /jak przeżyć od 15 do 15/ ;-)

Dzięki Wam przyszłość Justyny rysuje się w lepszych barwach. Kto zna Justynę, wie jakie zrobiła postępy, wie również ile to pracy i nakładów finansowych. Wciąż pozostaje jeszcze wiele obszarów, nad którymi trzeba intensywnie i konsekwentnie pracować i je rozwijać. Dlatego też dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną w ramach 1% w latach ubiegłych oraz każdą wpłaconą na subkonto darowiznę. Prosimy o pamięć również w tym roku.

Każdy wydany grosz z subkonta w fundacji, każdy wydatek musi być opisany co do celowości i zaakceptowany przez zarząd fundacji.

Dzięki Twojemu 1% będziemy mogli kontynuować terapię dla osób z autyzmem, terapię integracji sensorycznej, ozonoterapię.

Jeśli więc nie macie pomysłu na 1% zachęcamy byście przekazali go właśnie Justynie.

podatekAby przekazać 1% podatku wystarczy w rozliczeniu za rok 2016 w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisać:

numer KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:

12197 Wiącek Justyna

Przekazując 1% z własnego PIT, jako podatnik nie tracisz ani złotówki – rozdysponowujesz jedynie kwotę, którą i tak musiałbyś/łabyś przekazać na rzecz Skarbu Państwa.

Dziękujemy za każdy podarowany grosik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera “Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju “Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: