Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Jeszcze raz o 10-tych urodzinach …

Po torcie urodzinowym, który w dniu urodzin Justyny był niebem w gębie, śladu już nie ma. Od samych urodzin trochę czasu też już upłynęło. Pozostały jedynie pamiątkowe zdjęcia tortu oraz te bardziej namacalne pamiątki: kartki i drobne upominki.

Ostatnio jakoś tak dziwnie brakuje nam doby. Ciągle coś się dzieje. Uświadomiłam sobie, że mam zaczętych kilka wpisów i wciąż czekają na dokończenie i publikację. Między innymi i ten.

  • Ależ mamo, nie martw się, miałam się ponoć urodzić 23 grudnia, tak więc myślę, że nic się nie stanie, że dopiero teraz podziękujemy za wszystkie wysłane do mnie kartki i upominki. Moje urodziny jeszcze trwają.

Wszystkie kartki jakie otrzymała Justyna z okazji 10 urodzin są wyjątkowe, piękne i osobiste. Niby zwykłe, a jednak „niezwykłe” pocztowe kartki oraz te samodzielnie wykonane, mają cudowną moc terapeutyczną.

dscn5697-2dscn5716-2dscn5719-2dscn5723-2dscn5728-2Justyna dziękuje Wszystkim, za wszystkie wysłane do niej kartki z życzeniami urodzinowymi oraz za wszystkie drobne upominki.

dscn5877-2dscn5884-2Dziękuję ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera „Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju „Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: