Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

Translate element

Dziękujemy za 1% podatku za 2015 rok

W Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą gdzie Justyna ma subkonto, trwa proces księgowania wpłat z tytułu 1 % podatku. Nie znamy danych osobowych osób, które przekazały 1%, dlatego nie mamy możliwości złożyć podziękowań indywidualnie. Widzimy na subkoncie tylko wysokość przekazanego 1 % i Urząd Skarbowy, w którym dana osoba się rozliczała.

Darowizny 1%, jako kwoty przekazywane przez jedną osobę, nie są dużymi sumami, ale jakże ważnymi. Kilka, czy kilkanaście złotych ofiarowanych przez wielu darczyńców składa się bowiem na sumę, dzięki której Justyna będzie mogła kontynuować terapię.

Od czasu diagnozy Justyna osiągnęła już bardzo wiele, i wciąż dzielnie pokonuje kolejne bariery jakie stawia jej cały czas towarzyszący autyzm.

Największe deficyty nadal występują w funkcjonowaniu społecznym i emocjonalnym.

Jednak wszystkie jej sukcesy są także Waszymi sukcesami, gdyż przyczyniliście się do tego przekazując swój 1% podatku na rzecz jej dalszej rehabilitacji oraz wpłacając darowizny na ten cel na jej subkonto w fundacji.

SAM_5367 (2)-1-1-1Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim tym, którzy przekazali swój 1 % podatku na jej leczenie i rehabilitację oraz wspierali i propagowali akcję przekazywania 1%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera „Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju „Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: