Justynka w Fundacji

1% dla JustynkiJustynka jest Podopieczną Fundacji:

Zdążyć z pomocą

Subkonto Justynki

1% dla Justynki

Dziękujemy za pomoc

Reportaż z koncertu – 26.01.2014 r

anna_wyszkoni

Wkręć się w pomaganie

Polecamy

prodeste

Poradnik autystyczny

poradnik

Napisz do nas

danutawiacek@onet.eu

pomocdlajustynki@gmail.com

Translate element

Zwykłe słowa DZIĘKUJĘ to za mało …

Chyba pierwszy raz nie wiem co napisać. Gdyż zwykłe słowa dziękuję to za mało.
Po wczorajszym wpisie Mamy Antosia oraz uruchomieniu aukcji na Allegro, rozkręciła się akcja pt: Ratujemy ząbki  Justynki.
Gosiu, Twój wpis nie tylko mnie wzruszył, ale także wiele innych osób. Napisałaś tak ciepło o Justysi, jakbyś pisała o swojej córce. Dziękuję.
Dzisiaj trafiłam na blogi, które często odwiedzam i podczytuję, i widzę, że wielu z Was przyłączyło się także do „akcji” i piszecie o Justysi na Waszych stronkach. Dziękuję, dziękuję, dziękuję !!!
Pierwsze podsumowania po 48 godz uruchomienia aukcji na Allegro: mamy sprzedanych 75 cegiełek. W godz popołudniowych odebrałam tel, z prośbą bym wystawiła 320 cegiełek. Dziękuję!!! Mam nadzieję, że chociaż dzielą nas tysiące km, będzie dane nam się poznać, a Justynka podziękuje sama swoim uśmiechem.
Równocześnie z aukcjami na Allegro trwa także akcja dla Justynki na Forum Podaruj Życie, gdzie zostało już zebrane 290 zł. Dziękuję, za Wasze zaangażowanie i prowadzenie akcji.

Leczenie ząbków ozonem zostało wycenione na 5600 zł. Taki otrzymałam kosztorys. W leczenie wchodzi każdy nowy pojawiający się ząbek. W pierwszej wersji była mowa: 3 sesje ozonem każda z nich to kwota 1400 zł. Po rozmowach z stomatologami, uznaliśmy, że „skubańcom atakującym” uzębienie Justysi dołożymy dodatkowego kopa.

Jutro ruszamy do Opola na zajęcia SI. Jak to dzisiaj Justynka powiedziała:

  • Jadę do Pani Gosi pofruwać w powietrzu!

W czwartek przed wizytą u stomatologa w Katowicach, mamy się zgłosić do Centrum Pediatrii w Chorzowie po wypis z szpitala oraz na rozmowę z lekarzem prowadzącym Justysię.
Na godz 14.00 mamy być w Klinice Stomatologicznej Borczyka w Katowicach. Przed rozpoczęciem ozonoterapii, kolejny raz laserem diagnostycznym zostaną oglądnięte ząbki małej. Zobaczymy jak skubana para atakuje, czy chociaż trochę odpuściła.

Gorąco zapraszamy na nasze aukcje Allegro

Jedna odpowiedź do wpisu Zwykłe słowa DZIĘKUJĘ to za mało …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *

Prawa autorskie

Wszelkie opublikowane materiały i informacje na tej stronie stanowią własność serwisu www.pomocdlajustynki.pl (z wyłączeni cytatów i odwołań do innych autorów). Powielanie, kopiowanie lub inne wykorzystanie bez zgody właściciela serwisu jest prawnie zabronione (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. - Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zapiski mamy

Zbiórka na drugi nakład książki

duze_s

Archiwum bloga

Aukcje dla Justynki

Proces terapi Justyny wspiera

Fundacja Polstat

Blogosfera „Sami Swoi”


Zaglądamy, podczytujemy i kibicujemy - czyli blogi nam bliskie

Stowarzyszenie „Spektrum”

spektrum

Centrum Rozwoju „Manus Papilio”

logo

Fu Shen Fu Foundation

Skrzydlaci Aniołowie Justynki

Baca-dance

coral

Współpracuję:

dom (1)

Statystyki strony

Licznik odwiedzin: